„Gyvename tam, kad valgytume skaniai“   (Beata Nicholson)

                                       
Čia rasite nesudėtingus ir gardžius, mūsų išmėgintus valgių receptus. Jeigu Jūs taip pat norite pasidalyti savo kulinarinėmis idėjomis, patalpinti savo firminio patiekalo receptą, rašykite  el. pašto adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Lauksime!

Šeštadienis virtuvėje 60

Koks turi būti skanus tortas? Kiekvienas iš mūsų turime savus vertinimo kriterijus, tačiau šių eilučių autoriui mieliausias tas kepinys kuris yra ne per saldus, gaivus ir ne sausas. Visus šiuos kriterijus atitinka šio "Šeštadienio virtuvėje" viešnios, daujėnietės Loretos Bukelienės iškeptas tortas "Raffaello".

Skaityti daugiau 

Darbas, 2016 m. balandžio 16 d., p. 6

Šeštadienis virtuvėje 65

Šio „Šeštadienio virtuvės“ viešnia – rajono Savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Vida Stokienė.

Skaityti daugiau

Darbas, 2016 m. gegužės 21 d., p. 6

Šeštadienis virtuvėje 62

Šio „Šeštadienio virtuvės“ viešnia – joniškėlietė Julita Čeponytė. Muzikantė, dainininkė, neseniai kulinarijos mokslus baigusi virėja. 

Skaityti daugiau

Darbas, 2016 m. balandžio 30 d., p. 6

Šeštadienis virtuvėje 61

Šio „Šeštadienio virtuvės“ viešnia pasvalietė Diana Šliažaitė, kuri pristato tekančios saulės virtuvę.

Skaityti daugiau

Darbas, 2016 m. balandžio 23 d., p. 6

Versti puslapį

Vartotojo meniu

Partneriai ir rėmėjai

eiflblackpos pasvalys lus biciulis0 joniskelis

Projektą įgyvendinti pagelbėjo labai daug partnerių su kuriais užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai Skaityti daugiau...