Parama pasieks dalimis

Žemdirbiai, kurie iki šiol nesulaukė pagrindinių tiesioginių išmokų avansų, po Naujųjų metų gali gauti ne visą paskaičiuotą paramos sumą iš karto, kaip buvo numatyta, o dalimis.

 

Žemės ūkio ministerija jau anksčiau pranešė, kad žemdirbiams, kurie gavo avansus, likusi pagrindinės išmokos dalis, o avansų negavusiems – visa pagrindinė išmoka – bus pradėta mokėti nuo 2013 m. sausio mėnesio, kai bus pervestos lėšos iš Europos žemės ūkio garantijų fondo.

Gruodžio 12-ąją laikinai ėjusio žemės ūkio ministro pareigas Kazio Starkevičiaus įsakymu pakeista vienkartinės išmokos už plotus 2012 m. mokėjimo tvarka ir nustatyta, kad pareiškėjams, kuriems iki šių metų lapkričio 30 d. nebuvo išmokėtas pagrindinės išmokos avansas, visa paramos suma gali būti išmokama per du kartus po 50 proc. paskaičiuotos paramos sumos.

Pagrindinė išmoka iš Europos Sąjungos lėšų už 2012 m. deklaruotus žemės ūkio naudmenų plotus (406,93 Lt/ha) turi būti išmokėta iki ateinančių metų balandžio 30 d.

Beje, mūsų rajono savivaldybės žemės ūkio skyriaus duomenimis, beveik visi pasvaliečiai žemdirbiai minėtus tiesioginių išmokų avansus jau yra gavę.

Darbas, 2012 m. gruodžio 29 d., p. 1

Pridėti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Versti puslapį

Vartotojo meniu

Partneriai ir rėmėjai

eiflblackpos pasvalys lus biciulis0 joniskelis

Projektą įgyvendinti pagelbėjo labai daug partnerių su kuriais užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai Skaityti daugiau...