Aplankykite parodą „Laisvės gynėjų diena“

LAISVES gyneju dienaMaloniai kviečiame aplankyti spaudinių parodą „Laisvės gynėjų diena“ bibliotekos Interneto skaitykloje (II a.).

Eksponuojamos knygos ir straipsniai, kuriuose užfiksuoti 1991-ųjų Sausio 13-osios, kai Laisvės gynėjai iš visos Lietuvos susirinko prie Lietuvos Parlamento, įvykiai. Įvykiai, parodę lietuvių tautos ryžtą ir pasiaukojimą, kovojant dėl laisvės, mūsų laimės ir gerovės šaltinio.

Skaityti daugiau...

Pasirodė naujausias „Šiaurietiškų atsivėrimų“ numeris

IMG 20200107 165559 1Pirmosios 2020 metų dienos dovanojo naujų skaitinių. Biblioteką iš spaustuvės jau pasiekė pernai 20 metų gyvavimo jubiliejų atšventusio Pasvalio krašto istorijos ir kultūros žurnalo „Šiaurietiški atsivėrimai“ (2019, Nr. 2 (47) naujausias numeris. Jo viršelį puošia poeto, vertėjo, prozininko, rezistencijos dalyvio Broniaus Krivicko (1919–1952) portretas, kurtas dailininko Arvydo Gudo.

B. Krivicko gimimo šimtmečiui skirtos ilgamečio mokytojo Adolfo Talačkos publikacija „Bronius Krivickas. Šeima. Pervalkai“ bei pirmą kartą „Šiaurietiškuose atsivėrimuose“ skelbiama novelė „Žmonijos istorija, Broniaus Krivicko parašyta apie 1943–1944 metus.

Skaityti daugiau...

Kviečiame visus, besidominčius krašto istorija

Manikunu mokyklaGruodžio 6 d., penktadienį, 15 val. Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje (III a.) vyks renginys „Manikūnų mokyklos istorijos takais“.

Skaityti daugiau...

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos moksleiviai lankėsi Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje

20191014 131517Spalio 14 d., pirmadienį, 13.00 val. į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąją biblioteką atėjo svečių iš Lėvens pagrindinės mokyklos. Dešimtos klasės moksleiviai su savo mokytoja aplankė bibliotekos Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyrių, Jaunimo erdvę „Mono arba Stereo“, išgražėjusią Vaikų erdvę ir Atvirą Jaunimo centrą.

Skaityti daugiau...

Versti puslapį

Vartotojo meniu

Partneriai ir rėmėjai

eiflblackpos pasvalys lus biciulis0 joniskelis

Projektą įgyvendinti pagelbėjo labai daug partnerių su kuriais užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai Skaityti daugiau...