Pristatyti Pasvalio viešosios bibliotekos renovacijos darbai

renovacijos pristatymasBirželio 20 d. tarptautinės konferencijos metu pristatyti Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje įgyvendinti renovacijos darbai 3 aukšto Vaikų erdvėje ir naujai pastatyta bibliotekos mansarda. Bibliotekos naujos erdvės lankytojams duris atvers greitu metu. Renovacijos darbai įgyvendinti 2017-2019 metais vykdant bendrą Lietuvos-Latvijos tarpregioninį projektą „Modernaus tarpvalstybinio vaikų ir jaunimo verslumo kompetencijų ugdymo tinklo bibliotekose kūrimas“.

Projekto lėšomis renovuota ne tik Pasvalio, bet ir trys Bauskės nuovados bibliotekos, surengti jaunojo verslininko mokymai, idėjų konkursas ir stovykla Pasvalio ir Bauskės krašto moksleiviams, apmokyti jaunųjų verslininkų mentoriai – su vaikais dirbantys mokytojai bei bibliotekininkai. Įsisavinta 628335 EUR iš Europos regioninės plėtros fondo, iš kurių 252414 EUR teko Pasvalio rajono savivaldybei, o  375921 EUR – Bauskės savivaldybei.

Skaityti daugiau Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos interneto svetainėje psvb.lt

Pridėti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Versti puslapį

Vartotojo meniu

Partneriai ir rėmėjai

eiflblackpos pasvalys lus biciulis0 joniskelis

Projektą įgyvendinti pagelbėjo labai daug partnerių su kuriais užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai Skaityti daugiau...