Už sumedžiotas pateles išmokėta įspūdinga suma

Siekiant sustabdyti afrikinio kiaulių maro plitimą, nuo 2015 m. lapkričio 15 d. medžioklės plotų naudotojams už sumedžiotas šerno pateles mokamos kompensacijos.

Skaityti daugiau

 

Darbas, 2016 m. balandžio 19 d., p. 3

Tarptautinėje medžioklės parodoje

Balandžio 15–17 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko tarptautinė aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės paroda „Hunting Horn Show 2016“. Antrą kartą mūsų šalyje rengiamos parodos organizatoriai šiemet didelį dėmesį skyrė seminarams, konferencijoms ir diskusijoms. 

Skaityti daugiau

Darbas, 2016 m. balandžio 26 d., p. 5

Medžioklės limitai didinami kasmet

Savivaldybės Medžiojamųjų sumedžiojimų limitų nustatymo komisijos sprendimu nutarta prašyti leisti per ateinantį sezoną sumedžioti daugiau licencijuojamų gyvunų ne per praėjusįjį. Anot komisjos nario, Lietuvos medžiotojų draugijos Pasvalio skyriaus pirmininko Rimanto Kregždės, šis sprendimas priimtas tik dėl pastaraisiais metais pastebimo kanopinių žvėrių pagausėjimo mūsų rajono miškuose.

Skaityti daugiau 

Darbas, 2016 m. balandžio 23 d., p. 2

Kas draudžiama ir leidžiama gegužę - priminimas žvejams mėgėjams

Aplinkos ministerija primena žvejams mėgėjams, kad šiemet kiršlius ir salačius jau galima gaudyti nuo gegužės 15-osios, o nuo gegužės 16 d. draudžiama žvejoti žiobrius.

Skaityti daugiau

Darbas, 2016 m. gegužės 10 d., p. 4

Versti puslapį

Vartotojo meniu

Partneriai ir rėmėjai

eiflblackpos pasvalys lus biciulis0 joniskelis

Projektą įgyvendinti pagelbėjo labai daug partnerių su kuriais užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai Skaityti daugiau...